Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. 

ANA SAYFA    

 

KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SEYFİ ERKAN U16 LİGİ

 

KONYA FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

 

TFF 2017-2018 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR

 
   A Grubu Fikstür
   B Grubu Fikstür
   Yarışma Talimatı
 
 
  FUTBOL LİGLERİMİZ
  TFF BAL LİGİ
  SÜPER GRUP
  1.AMATÖR KÜME
  2.AMATÖR KÜME
  U-19 LİGİ (SÜPER-1.KÜME)
  U-19 LİGİ (2.KÜME)
  U - 17  LİGİ
  U - 16  LİGİ
  U - 15  LİGİ
  U - 14  LİGİ
  U - 13  LİGİ
  U - 12  LİGİ
  U - 11  LİGİ
  TFF KADINLAR 3.LİGİ
  TFF FUTSAL LİGİ
  VETERANLAR LİGİ
 


KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SEYFİ ERKAN U16 LİGİ

SEYFİ ERKAN U16 LİGİ İL BİRİNCİLERİMİZ BELLİ OLDU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SEYFİ ERKAN U16 LİGİ

  KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SEYFİ ERKAN U16 LİGİ
 
  Konya Amatör Küme 2017-2018 Futbol Sezonu, U16 Ligi'ne geçtiğimiz aylarda
  aramızdan ayrılan spor adamı ve eğitimci Seyfi Erkan hocamızın ismi verildi. Bu
  sezon U16 ligimiz “SEYFİ ERKAN U16 LİGİ” olarak adlandırılacaktır. Beyefendi kişiliği
  ve futbola verdiği katkılar nedeniyle merhum hocamızı sezon boyu yad ederek
  sporcularımıza ve antrenörlerimize örnek rol model teşkil etme noktasında Seyfi
  Erkan U16 Ligi amatör spor ve futbol ailemize hayırlı olsun. Seyfi Erkan (1965-2017)
KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SEYFİ ERKAN U16 LİGİ
 
U16 İL BİRİNCİLERİ > KONYA KARA KARTALLAR ve SELÇUKLU BELEDİYESPOR
 
N

  PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  KARA KARTALLAR 3 3 0 0 6 0 9 +6
2  SELÇUKLU BELEDİYESPOR 3 2 0 1 5 3 6 +2
3  TELEKOMSPOR 3 0 1 2 1 4 1 -3
4  MUHASEBE GENÇLER 3 0 1 2 2 7 1 -5
 
 İL BİRİNCİLİĞİ PLAY-OFF MÜSABAKALARI  SONUÇ
 KARA KARTALLAR - TELEKOMSPOR 1 - 0
 MUHASEBE GENÇLER - SELÇUKLU BELEDİYESPOR 1 - 3
 TELEKOMSPOR - MUHASEBE GENÇLER 1 - 1
 SELÇUKLU BELEDİYESPOR - KARA KARTALLAR 0 - 2
 TELEKOMSPOR - SELÇUKLU BELEDİYESPOR 0 - 2
 KARA KARTALLAR - MUHASEBE GENÇLER 3 - 0
 
N

  A GRUBU PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  SELÇUKLU BELEDİYESPOR (Play-Off) 16 14 0 2 60 12 42 +48
2  MUHASEBE GENÇLER (Play-Off) 16 10 3 3 44 18 33 +26
3  KADIKÖYSPOR 16 10 2 4 75 21 32 +54
4  Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR 16 8 4 4 41 36 28 +5
5  KARAPINAR BELEDİYESPOR 16 8 2 6 42 38 26 +4
6  KONYA 1907 SPOR 16 6 3 7 27 34 21 -7
7  KONYA GENÇLERBİRLİĞİ 16 3 3 10 18 48 12 -30
8  SELÇUKLU DİRİLİŞ VE GENÇLİK 16 2 0 14 17 72 6 -55
9  KASIRGASPOR (Çekildi) 16 2 1 13 27 72 7 -45
 

A GRUBU/1. DEVRE/1. HAFTA

2. HAFTA

MUHASEBE GENÇLER  

0-2

 Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKLU BLD.  

3-1  KADIKÖYSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ  

0-1  KARAPINAR BLD.

KASIRGASPOR  

2-2  KONYA 1907 SPOR

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

B  BAY

KADIKÖYSPOR  

10-0

 SELÇUKLU DİRİLİŞ

Ç.ÇUMRA BLD.  

3-1  GENÇLERBİRLİĞİ

KONYA 1907 SPOR  

0-3  SELÇUKLU BLD.

KARAPINAR BLD.  

2-4  KASIRGASPOR

MUHASEBE GENÇLER  

B  BAY

3. HAFTA

4. HAFTA

GENÇLERBİRLİĞİ  

0-6

 MUHASEBE GENÇLER

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

1-4  KONYA 1907 SPOR

KASIRGASPOR  

0-2  Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKLU BLD.  

4-0  KARAPINAR BLD.

KADIKÖYSPOR  

B  BAY

KONYA 1907 SPOR  

0-3

 KADIKÖYSPOR

MUHASEBE GENÇLER  

5-3  KASIRGASPOR

KARAPINAR BLD.  

5-1  SELÇUKLU DİRİLİŞ

Ç.ÇUMRA BLD.  

2-4  SELÇUKLU BLD.

GENÇLERBİRLİĞİ  

B  BAY

5. HAFTA

6. HAFTA

KASIRGASPOR  

4-1

 GENÇLERBİRLİĞİ

KADIKÖYSPOR  

8-0  KARAPINAR BLD.

SELÇUKLU BLD.  

2-0  MUHASEBE GENÇLER

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

1-5  Ç.ÇUMRA BLD.

KONYA 1907 SPOR  

B  BAY

KARAPINAR BLD.  

3-0

 KONYA 1907 SPOR

GENÇLERBİRLİĞİ  

0-8  SELÇUKLU BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

2-1  KADIKÖYSPOR

MUHASEBE GENÇLER  

6-0  SELÇUKLU DİRİLİŞ

KASIRGASPOR  

B  BAY

7. HAFTA

8. HAFTA

SELÇUKLU BLD.  

8-1

 KASIRGASPOR

KONYA 1907 SPOR  

5-2  Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

0-2  GENÇLERBİRLİĞİ

KADIKÖYSPOR  

2-2  MUHASEBE GENÇLER

KARAPINAR BLD.  

B  BAY

Ç.ÇUMRA BLD.  

1-6

 KARAPINAR BLD.

KASIRGASPOR  

3-4  SELÇUKLU DİRİLİŞ

MUHASEBE GENÇLER  

0-1  KONYA 1907 SPOR

GENÇLERBİRLİĞİ  

3-4  KADIKÖYSPOR

SELÇUKLU BLD.  

B  BAY

9. HAFTA

A GRUBU/2. DEVRE/10. HAFTA

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

1-4

 SELÇUKLU BLD.

KARAPINAR BLD.  

2-2  MUHASEBE GENÇLER

KADIKÖYSPOR  

12-0  KASIRGASPOR

KONYA 1907 SPOR  

1-0  GENÇLERBİRLİĞİ

Ç.ÇUMRA BLD.  

B  BAY

Ç.ÇUMRA BLD.  

2-7

 MUHASEBE GENÇLER

KADIKÖYSPOR  

0-2  SELÇUKLU BLD.

KARAPINAR BLD.  

6-0  GENÇLERBİRLİĞİ

KONYA 1907 SPOR  

6-4  KASIRGASPOR

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

B  BAY

11. HAFTA

12. HAFTA

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

2-15

 KADIKÖYSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ  

1-1  Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKLU BLD.  

4-0  KONYA 1907 SPOR

KASIRGASPOR  

4-6  KARAPINAR BLD.

MUHASEBE GENÇLER  

B  BAY

MUHASEBE GENÇLER  

1-1

 GENÇLERBİRLİĞİ

KONYA 1907 SPOR  

3-1  SELÇUKLU DİRİLİŞ

Ç.ÇUMRA BLD.  

7-2  KASIRGASPOR

KARAPINAR BLD.  

1-3  SELÇUKLU BLD.

KADIKÖYSPOR  

B  BAY

13. HAFTA

14. HAFTA

KADIKÖYSPOR  

4-0

 KONYA 1907 SPOR

KASIRGASPOR  

0-5  MUHASEBE GENÇLER

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

1-2  KARAPINAR BLD.

SELÇUKLU BLD.  

2-4  Ç.ÇUMRA BLD.

GENÇLERBİRLİĞİ  

B  BAY

GENÇLERBİRLİĞİ  

3-0

 KASIRGASPOR

KARAPINAR BLD.  

0-2  KADIKÖYSPOR

MUHASEBE GENÇLER  

1-0  SELÇUKLU BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

3-1  SELÇUKLU DİRİLİŞ

KONYA 1907 SPOR  

B  BAY

15. HAFTA

16. HAFTA

KONYA 1907 SPOR  

4-5

 KARAPINAR BLD.

SELÇUKLU BLD.  

6-1  GENÇLERBİRLİĞİ

KADIKÖYSPOR  

2-2  Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

0-3  MUHASEBE GENÇLER

KASIRGASPOR  

B  BAY

KASIRGASPOR  

0-3

 SELÇUKLU BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

1-1  KONYA 1907 SPOR

GENÇLERBİRLİĞİ  

3-1  SELÇUKLU DİRİLİŞ

MUHASEBE GENÇLER  

3-2  KADIKÖYSPOR

KARAPINAR BLD.  

B  BAY

17. HAFTA

18. HAFTA

KARAPINAR BLD.  

2-2

 Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKLU DİRİLİŞ  

3-0  KASIRGASPOR

KONYA 1907 SPOR  

0-1  MUHASEBE GENÇLER

KADIKÖYSPOR  

6-2  GENÇLERBİRLİĞİ

SELÇUKLU BLD.  

B  BAY

SELÇUKLU BLD.  

4-0

 SELÇUKLU DİRİLİŞ

MUHASEBE GENÇLER  

2-1  KARAPINAR BLD.

KASIRGASPOR  

0-3  KADIKÖYSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ  

0-0  KONYA 1907 SPOR

Ç.ÇUMRA BLD.  

B  BAY
 
N

  B GRUBU PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  KARA KARTALLAR (Play-Off) 14 14 0 0 78 7 42 +71
2  TELEKOMSPOR (Play-Off) 14 11 1 2 48 18 34 +30
3  TÜMOSANSPOR 14 7 2 5 31 28 23 +3
4  BEYŞEHİR GÖLSPOR 14 7 2 5 34 32 23 +2
5  YILDIRIMSPOR 14 6 0 8 22 38 18 -16
6  SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR 14 3 3 8 18 34 12 -16
7  DEMİRSPOR 14 2 0 12 13 55 6 -42
8  KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ 14 1 2 11 16 48 5 -32
 

B GRUBU/1. DEVRE/1. HAFTA

2. HAFTA

KARABAĞ G.B.  

5-1

 DEMİRSPOR

KARA KARTALLAR  

3-0  BEYŞEHİR GÖLSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.  

0-2  TÜMOSANSPOR

TELEKOMSPOR  

6-0  YILDIRIMSPOR

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

3-3

 SEYDİŞEHİR BLD.

DEMİRSPOR  

0-11  KARA KARTALLAR

TÜMOSANSPOR  

1-6  TELEKOMSPOR

YILDIRIMSPOR  

2-1  KARABAĞ G.B.

3. HAFTA

4. HAFTA

KARA KARTALLAR  

6-1

 KARABAĞ G.B.

SEYDİŞEHİR BLD.  

2-0  DEMİRSPOR

TELEKOMSPOR  

4-1  BEYŞEHİR GÖLSPOR

TÜMOSANSPOR  

3-0  YILDIRIMSPOR

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

3-1

 TÜMOSANSPOR

DEMİRSPOR  

0-5  TELEKOMSPOR

KARABAĞ G.B.  

1-4  SEYDİŞEHİR BLD.

YILDIRIMSPOR  

0-5  KARA KARTALLAR

5. HAFTA

6. HAFTA

SEYDİŞEHİR BLD.  

0-6

 KARA KARTALLAR

TELEKOMSPOR  

2-0  KARABAĞ G.B.

TÜMOSANSPOR  

4-3  DEMİRSPOR

YILDIRIMSPOR  

1-2  BEYŞEHİR GÖLSPOR

DEMİRSPOR  

1-2

 BEYŞEHİR GÖLSPOR

KARABAĞ G.B.  

1-1  TÜMOSANSPOR

KARA KARTALLAR  

8-1  TELEKOMSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.  

1-4  YILDIRIMSPOR

7. HAFTA

B GRUBU/2. DEVRE/8. HAFTA

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

5-2

 KARABAĞ G.B.

TELEKOMSPOR  

4-0  SEYDİŞEHİR BLD.

TÜMOSANSPOR  

1-6  KARA KARTALLAR

YILDIRIMSPOR  

4-1  DEMİRSPOR

DEMİRSPOR  

2-1

 KARABAĞ G.B.

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

1-4  KARA KARTALLAR

TÜMOSANSPOR  

2-2  SEYDİŞEHİR BLD.

YILDIRIMSPOR  

1-4  TELEKOMSPOR

9. HAFTA

10. HAFTA

SEYDİŞEHİR BLD.  

2-2

 BEYŞEHİR GÖLSPOR

KARA KARTALLAR  

4-0  DEMİRSPOR

TELEKOMSPOR  

3-1  TÜMOSANSPOR

KARABAĞ G.B.  

1-4  YILDIRIMSPOR

KARABAĞ G.B.  

0-9

 KARA KARTALLAR

DEMİRSPOR  

2-1  SEYDİŞEHİR BLD.

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

1-2  TELEKOMSPOR

YILDIRIMSPOR  

1-3  TÜMOSANSPOR

11. HAFTA

12. HAFTA

TÜMOSANSPOR  

5-1

 BEYŞEHİR GÖLSPOR

TELEKOMSPOR  

4-0  DEMİRSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.  

3-0  KARABAĞ G.B.

KARA KARTALLAR  

8-0  YILDIRIMSPOR

KARA KARTALLAR  

3-0

 SEYDİŞEHİR BLD.

KARABAĞ G.B.  

2-2  TELEKOMSPOR

DEMİRSPOR  

0-3  TÜMOSANSPOR

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

3-0  YILDIRIMSPOR

13. HAFTA

14. HAFTA

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

6-3

 DEMİRSPOR

TÜMOSANSPOR  

3-0  KARABAĞ G.B.

TELEKOMSPOR  

2-3  KARA KARTALLAR

YILDIRIMSPOR  

2-0  SEYDİŞEHİR BLD.

KARABAĞ G.B.  

1-4

 BEYŞEHİR GÖLSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.  

0-3  TELEKOMSPOR

KARA KARTALLAR  

2-1  TÜMOSANSPOR

DEMİRSPOR  

0-3  YILDIRIMSPOR
 
Centilmen olmamanın mazereti yoktur. O içinizdedir ve sizin onu çıkarmanızı bekler.
 
 
     

ANA SAYFA

 
 

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU I  AMATEUR SPORTS CLUBS FEDERATION OF KONYA
Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Sitede ki döküman ve belgeler bilgi amaçlıdır, esas olan federasyon kayıtlarıdır.

Tüm hakları Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na aittir. konyaaskf42@hotmail.com www.kaskf.org.tr Copyright ©
GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU   TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU